Web Sitesi Trafiğini Artırmanın 5 Kanıtlanmış Yolu

Hiç insanların ihtiyaç duydukları şeyleri okumaları veya satın almaları için bir merkez veya bilgi kaynağı haline gelen başarılı bir web sitesi çalıştırmak istediniz mi? Bin millik bir yolculuk, ilk ziyaretçiyi almakla başlar. Her deneyimli internet pazarlamacısı ve web sahibi bilir ki, web sitelerinin varlığını sürdürmesi için sadece web trafiğine değil, aynı zamanda onlara kaliteli bir şekilde ihtiyaçları vardır. Ancak bu, çoğu insan için bir sorun olabilir ve bu konuda bir şeyler yaptığınız sürece sorun değil.

Bu kapsamlı kılavuzda, web sitelerine kolay yoldan tonlarca web trafiği oluşturmak için kullanabileceği en iyi yollardan bazılarını inceleyeceğiz. Bu stratejiler, pazarlama sanatında ustalaşmış endüstri uzmanları ve profesyoneller tarafından kullanılanlarla aynıdır.

Web Sitesi Trafiği Neden Önemlidir?

Bir sokağın köşesinde bir dükkanınız olduğunu hayal edin. Bunun için kira ödemek için çok para harcıyorsunuz ve tur malları ve malzemelerinin satışından size bazı getiri sağlamasını bekliyorsunuz. Ziyaretçi gelmezse yeterince para kazanır mı? Tabii ki değil. ve bu web siteleri söz konusu olduğunda aynı durumdur.

Bir şeyler satmanız için veya insanların istediğiniz bilgileri okuması için insanların web sitenizi ziyaret etmesi gerekir. Aksi takdirde kendinizi kimsenin okuyamayacağı şeyler yazarken bulabilirsiniz. Özetle, web trafiği herhangi bir web sitesinin can damarıdır ve geleneksel bir mağaza için müşteriler kadar önemlidir.

Web Trafiğini Almanın En İyi 5 Yolu

Çok fazla deneyim olmadan kolayca web sitenize yüksek kaliteli web trafiği elde etmek için kullanabileceğiniz en iyi yollardan bazıları. Acemi bir web sitesi sahibi bile yapabilir.

Sosyal medya

Sosyal medya, çok fazla deneyim olmadan tonlarca web sitesi trafiği elde etmenin en kolay yollarından biridir. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan milyarlarca kullanıcıyla, trafik elde etmek için bu en iyi siteleri kullanma potansiyeli çok büyük. Facebook, Twitter, Instagram ve LinkedIn başlamanız için yeterli.

Sosyal medyayı gerçekten kullanmak istemenizin bir başka nedeni de bir kuruş ödemeden ücretsiz olarak başlayabilmenizdir. Tek yapmanız gereken, birkaç sosyal medya sitesinde bir hesap açmak, takipçiler kazanmak için insanlarla etkileşimde bulunmak ve ardından sitenizi onlarla paylaşmaya başlamak. En iyi sosyal medya sitelerinin çoğunda, genellikle belirli bir nişe yönelik bazı gruplar vardır. Onlara katılmak, trafik potansiyelinizi hızlandırabilir ve markanızı çok daha hızlı oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama Motoru Optimizasyonu veya kısaca SEO, web sitenizi optimize etme ve Google ve Bing gibi en iyi arama motorlarında bulunma şanslarını artırma sürecidir. Web’de Google ve diğer benzer arama motorlarında bir yer için rekabet eden sayısız site olduğu düşünüldüğünde, belirli algoritmalar takip edilmektedir. Bu, basitçe web sitesi sahibinin, web sitesinin en üst sırada yer aldığından emin olmak için bu algoritmaları takip etmesi gerektiği anlamına gelir.

Peki, SEO ücretsiz mi? SEO, çoğunlukla, web sitesini iki işlemle optimize etmeyi içerir: Sayfa içi ve Sayfa dışı optimizasyon. Ve bu stratejiler, acemi değilseniz veya kullanışlı kısmı halletmenize yardımcı olacak bir uzmanın yardımına ihtiyaç duymadığınız sürece özgürce yapılabilir. Yine de birini işe almanız gerekiyorsa, ne yaptıklarını gerçekten bilen profesyoneller olduğundan emin olmalısınız. Ancak aceleniz yoksa, öğrenme sürecini sevecek ve kısa sürede SEO’da daha iyi bir usta olacaksınız.

Konuk Bloglama

Bir süredir buralarda iseniz, blog yazmanın ne olduğunu ve bir blog gönderisinin ne olduğunu bilirsiniz. Konuk bloglama, kendi web sitenize bir takipçi ve trafik kazandırmak amacıyla diğer web sitelerinde blog veya konuk gönderileri yazma eylemidir. Başka bir web sitesinde bir makale yazdığınızda, insanların sitenize izleyeceği bir bağlantı veya web sitesi adınızı bırakma şansınız vardır.

Bunu ne kadar çok yaparsanız, sitenize daha fazla web sitesi trafiği alma şansı o kadar artar. Birçok insanın kullandığı çok önemli ve etkili bir yaklaşım olduğu kanıtlanmıştır.

Video Pazarlama

Araştırmalara göre video içeriği web’in geleceği. Yakın gelecekte insanlar, bir ürünü satın almadan önce araştırma, öğrenme ve hatta bir ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek için videoları kullanacak. Trend zaten başladı ve YouTube gibi bir video sitesine ve web sitesine akan trafiğe bakarken, bunu tartışamazsınız. YouTube’da her gün kelimenin tam anlamıyla milyarlarca görüş var ve bu sizi bunun bir parçası olmayı istemezse, geride kalacaksınız.

Bunu yapmak çok kolay. Bir kamera önünde durun ve yaptığınız işte bir profesyonel olarak kendinizi satın ve yükleyin. Elbette optimize edilecek bazı şeyler var, ancak bu birkaç dakikanızı almamalıdır.

Ücretli Trafik

Bazen yanan silahlarla gelmeniz gerekir ve paralı trafik söz konusu olduğunda gerçekten öder. Ücretsiz olarak trafik elde edebilirsiniz, ancak iyi bir bütçeniz varsa, pek çok şeyi çok daha kolay hale getirebilir ve kısa sürede paranızın karşılığını alabilirsiniz.

Trafik satın almak için kullanılabilecek birçok yol vardır. Google Adwords’ten Facebook reklamcılığına kadar tüm kaynaklara sahipsiniz. Web siteniz için doğru olanı seçmeniz gerektiğinde sorunlar ortaya çıkar. Bunun nedeni, siz anlamadan önce çok zor ve maliyetli olabilmesidir.

Ama bu seni korkutmamalı. Bunun sonucunda Ve Web Trafiği , işletmelerin doğru ücretli trafik paketini özelleştirerek büyümelerine yardımcı olmayı seviyoruz. Özel bir yeni müşteri indirimi için satış sayfamıza göz atmayı veya bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Son söz

Web sitesi trafiği çok önemlidir ve herhangi bir sitenin hayatta kalması için çok önemlidir. Sektörde yirmi yılı aşkın süredir, web sitenizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmaya hazırız. Bugün bizimle iletişime geçin ve sitenize daha fazla web sitesi trafiği oluşturmanıza yardımcı olalım.

Web Sitesi Trafiği nedir? – En İyi Yeni Başlayanlar Trafik Rehberi

yeni başlayanlar için web sitesi trafiği

İnternet pazarlama oyununda hala yeniyseniz, kendinizi yeni başlayanlara bazı sorular sormanız gereken bir yerde buluyor olmalısınız. Herkes bir yerden başlar ve hiçbir şey bilmemek öğrenmenin sadece bir parçasıdır. İnternet pazarlama dünyasında en çok sorulan sorular arasında web sitesi trafiği nedir? Bu kılavuzda, size sadece trafiğin ne olduğunu göstermeyeceğiz, aynı zamanda onu açıklamak ve size gerçek hayattan bazı örnekler vermek için çaba göstereceğiz.

Ancak daha fazla araştırmadan önce, önce ne olduğunu tanımlayalım web sitesi trafiği dır-dir. Site trafiği, bir web sitesini ziyaret eden kullanıcılardır. Doğrudan, sosyal medya veya dünya çapındaki diğer web siteleri aracılığıyla girebilirler. Durum ne olursa olsun, web sitesini ziyaret eden kişiler web sitesi trafiği veya sadece trafik olarak bilinir.

Site Trafiğine İhtiyacınız Var mı?

Birinin bir web sitesi kurup onu unutup insanların akın ettiğini görmeye başlayabileceği günler geride kaldı. İşletmenizi tanıtmanın iyi bir yolu olmanın yanı sıra, kar elde etmek ve çevrimiçi kalabilmek için bunu da hesaba katmanız gerekir, barındırma ve diğer şeyler için ödeme yapmanız gerekir. Web trafiği ve web sitenize gelen insanlar olmadan bunu yapamazsınız. Yani, basitçe söylemek gerekirse, çevrimiçi hayatta kalmak için web sitesi trafiğine ihtiyacınız var.

Bir web sitesi veya blog kurma fikri harika, ancak bu yalnızca amacına hizmet edebiliyorsa. Ve amacı, web sitesinden bir şeyler okumak veya satın almak için gelen insanları ağırlamaktır. Dolayısıyla, tamamen işlevsel olması ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılaması için trafik oluşturması gerekiyor.

Site Trafiğini Nasıl Alırsınız?

Artık web trafiğini anladığınıza göre, web sitenizin trafiğini blogunuza veya sitenize nasıl çekebilirsiniz? Web sitelerine trafik oluşturmak için kullanılabilecek sayısız yol vardır. Size ödenebilir veya ücretsiz olabilirler. Ücretsiz trafik kaynaklarının çoğu çok fazla kullanışlı çalışma gerektirse de, sektörde acemi iseniz veya trafik satın almak için yeterli bütçeniz yoksa başlamak için iyi bir yerdir.

Aşağıda, bir web sitesine trafik çekmenin en yaygın yollarından bazıları verilmiştir. Bir web sitesi ister yeni ister eski olsun, bu stratejilerin ve trafik kaynaklarının her zaman işe yaradığı kanıtlanmıştır.

Sosyal Medya Trafiği

Bugünlerde herkes sosyal medyada ve bir web sitesi sahibi olarak, çok ihtiyaç duyulan trafiği elde etmek için ne gerekiyorsa yapmamanız için gerçekten hiçbir neden yok. Facebook, Twitter ve Instagram gibi en iyi sosyal medya sitelerinde milyarlarca kullanıcıyla, nişiniz ne olursa olsun tonlarca yüksek kaliteli trafiğe dokunmak için gerçekten büyük bir potansiyel var.

Sosyal medyayı trafik için kullanmayı düşünmenizin bir başka nedeni de ücretsiz olarak kullanılabilmesidir. Anlık ve daha büyük trafik kazançları için trafik satın alma seçeneği olsa da, herkes yatırım yapmadan başlayabilir ve zamanla yavaş büyüyebilir.

Arama Motoru Trafiği

Google, Bing ve Yahoo arama motorları, web üzerinden bilgi almak için kullanılabilecek en iyi hizmetler arasındadır. Bu arama motorları, web trafiğinin en önemli kaynaklarından biri ve genel olarak web’in omurgası haline geldi. Peki bu arama motorlarından nasıl trafik alınır?

Web trafiği oluşturmak için, web sitenizi bir dizi arama motoru algoritmasını takip ederek optimize etmeniz gerekir. Arama motorları, kullanıcıların en iyi sonuçları almasını sağlamak için bir dizi protokol ve algoritma aracılığıyla web sitelerini önerir ve sıralar. Bunu yaparak, web sitesi trafiğinizde büyüme görmeye başlayacaksınız.

Arama motorlarını kullanmanın en iyi yanı, çoğunlukla ücretsiz olmasıdır. Bu yöntemi kullanarak trafiğe hakim olmak ve trafik oluşturmak biraz zaman alabilse de, sonraki sonuçlar her açıdan faydalıdır.

Konuk Bloglama

İnternet oyununda hala yeniyseniz, o zaman belki misafir blog yazmayı düşünmek isteyebilirsiniz. Bu, diğer web sitelerinde ve bloglarda makaleler, kılavuzlar veya yazılar yayınlayacağınız anlamına gelir. Web sitenize bir bağlantı içeren bir satır bırakacağınız için, web sitenize trafik akışı sağlayacağınıza her zaman güvenebilirsiniz.

Ding konuk blogu, blog yazarlarına ulaşmayı ve onlardan bloglarındaki yazılara erişim sağlamalarını istemeyi gerektirir. Konuk bloglama ile daha iyi sonuçlar istiyorsanız, bir süredir etrafta olan büyük otorite web sitelerinde yayınlar almaya odaklanmalısınız.

Birinin web sitesi kitlelerini ve refahını oluşturmak için kullanabileceği birçok başka trafik tekniği vardır.

Hepsi Trafik Aynısı ?

web sitesi trafiği almak

Trafik aynı değildir ve kaynağa bağlı olarak size farklı sonuçlar verebilirler. Bunun nedeni, bazılarının diğerlerinden daha hedefli olmasıdır. Hedefleme ne kadar iyi olursa, satışlar ve dönüşümler o kadar iyidir ve çoğu insanın düşünmesi gereken şey budur.

Web siteniz için hangi trafiğin doğru olduğunu bilmek için, farklı kaynakları test etmeye devam etmeniz ve hangisinin size daha iyi sonuçlar sağladığını görmeniz gerekir.

Web Trafiğinizi Nasıl İzlersiniz?

Web sitenizi iyileştirmek ve ölçeklendirmek için, web sitenizin performansını her zaman takip etmek ve siteye akan trafikle ilgili tüm ayrıntılara sahip olmak çok önemlidir.

Web sitenizin trafiğini izlemenin en iyi yolu, üçüncü taraf komut dosyaları ve eklentileri kullanmaktır. Bu komut dosyalarını yükledikten sonra, trafik akışını basitçe görebilir ve gelişmiş komut dosyaları ve eklentilerle, sitedeki hemen çıkma oranı ve süresi gibi diğer ölçülebilir ölçümleri de izleyebilirsiniz.

Sonuç

Web trafiği her web sitesinin can damarıdır ve o olmadan bir site işe yaramaz. Bu kılavuzda paylaşılanlar, site trafiğinizi oluşturmanın temelleri ve yeni başlayanlar olarak bilmeniz gereken her şeydir.

Kolay bir yol istersen web trafiği oluşturmak , o zaman uygun fiyatlı paketlerimizi düşünmelisiniz. On yıldan fazla bir süredir oyundayız ve size dönüşüm sağlayan yüksek kaliteli web sitesi trafiğini garanti edeceğiz. Sistemimizi kullanmak için uzman olmanıza gerek yok.

Web Sitesi Trafiğini Anında Artırmanın 7 Yolu

Biliyor musunuz, internette 1 milyar web sitesi var ve hangi nişi seçerseniz seçin, her zaman daha iyi yetkiye sahip rakipleriniz olacak.

Açıkçası, bu kolay bir iş değil, ancak yine de insanlar birden fazla site oluşturuyor ve onları arama motorlarının en üst sayfalarında sıralandırıyor. Bu makalede tartışacağımız yöntemleri izleyerek de aynısını yapabilirsiniz.

Bu makaleyi 3 bölüme ayırdım, ilki “Web sitelerinin trafiğini artırmanın ücretsiz yöntemleri”, ikincisi “Web sitesi trafiğini artırmanın ücretli yolları” ve sonuncusu “Web sitelerinin trafiğini anında artırma”.

Böylece size ve işletmenize uygun yöntemi seçebilir, sonuç olarak web sitenizde trafikte bir artış elde edebilirsiniz.

Web sitelerinin trafiğini artırmak için ücretsiz yöntemler

Daha fazla trafik, daha fazla satış anlamına gelir ve daha fazla satış, daha fazla kâr anlamına gelir. İnternetten para kazanmak için web sitenizde insanların olması gerekecek ve web sitesinin trafiğini artırmanın bu geleneksel yollarını uygulayarak aynı şeyi başarmanıza yardımcı olacaktır.

 • SEO

SEO’nun tam biçimi Arama Motoru Optimizasyonudur, web sitenizi doğrudan Google, Yahoo gibi arama motorlarında gerçekleşen aramalardan trafik almak için optimize etmeye yardımcı olan bir pazarlama alt dalıdır.

Temel olarak 3 tür SEO vardır:

 1. Sayfa İçi SEO
 1. Sayfa Dışı SEO
 1. Teknik SEO

Hepsinin derinine inmeyeceğiz ama her birine kısaca bir göz atalım.

Sayfa içi SEO, Google veya Yahoo gibi arama motorlarında daha yüksek sıralamalardan sorumlu olan tüm sayfa içi öğeleri içerir. Meta etiketleri, Başlıklar, Anahtar Kelime Araştırması ve çok daha fazlasının optimizasyonunu içerir.

Sayfa Dışı SEO, adından da anlaşılacağı gibi site dışındaki her şeyi optimize etmekle ilgili olduğundan, sayfa dışı SEO’daki sayfa içi öğelerde değişiklik yapmazsınız. Örneğin, geri bağlantı oluşturma, Makale gönderme, Forum gönderme vb. Sayfa dışı SEO gerçekleştirirken aranması gereken bazı faktörlerdir.

Teknik SEO, sitenizle ilgili teknik şeylerin iyileştirilmesinden sorumludur ve bu da web sayfalarının arama motorlarındaki sıralamasını iyileştirir. Teknik SEO, web sitesi hızı veya yükleme süresi, tarama kolaylığı, Robots.txt dosyası, Site Haritaları vb. Gibi faktörleri içerir.

SEO gerçekleştirmenin genel amacı, sitenizi daha hızlı ve kullanımı kolay hale getirmek iken, bazı anahtar kelime araştırmaları, yüksek arama hacmi ve düşük zorluk içeren hedef anahtar kelimeler konusunda size yardımcı olacaktır.

 • Sosyal medya

Tüm dünyada yaklaşık 3,4 milyar insan sosyal medyayı kullanıyor, bu, sitesine ücretsiz trafik çekmek isteyen biri için harika bir fırsat. Kolay bir iş olmasa da, insanlar bağlantılara veya reklamlara tıklamayı sevmezler ve sosyal medya profillerinden ayrılırlar, işte bu yüzden insanları sosyal medyadan uzaklaştırmak için kullanabileceğiniz bazı teknikler.

 1. Profilinizi optimize edin

Instagram, Twitter, Facebook, hatta LinkedIn markaları ve işletmelerinin her bir sosyal medya ağında mevcut olması gibi tüm popüler markaların ve hatta startup’ların çok saygın sosyal medya profillerine sahip olduğunu fark etmiş olabilirsiniz.

Onlara nasıl yardımcı olacağını hiç düşündün mü?

Cevap çok basit, sadece sosyal medya profilleri oluşturmakla kalmıyor, profilleri aracılığıyla da reklam veriyorlar. Ve tahmin et ne oldu, tüm bu pazarlamalar ücretsiz.

Sosyal medya, insanlar arasında marka bilinirliğinizi oluşturmak için harika bir araçtır ve bunu doğru şekilde yaparsanız, takipçilerinizi web sitenize bile yönlendirebilirsiniz.

Sahip olmak

Ya sosyal medya hesaplarınızı yönetmek için bir ekip tutabilir ya da tüm profillerinizi kendiniz optimize edebilirsiniz. Doğru bilgileri doldurduğunuzdan emin olun ve en önemlisi sitenize bağlantıların mevcut olması gerekir.

 1. Halk katılımı

“Sosyal medya pazarlaması”, adında sosyal bir kelime var, bu da sosyal medya işinde kitlenizle bağlantı kurabilmeniz gerektiği anlamına geliyor. Bütün amaç, çok sayıda insanın gönderilerinizi veya reklamını yaptığınız herhangi bir şeyi görebilmesi için daha fazla takipçi kazanmaktır.

Yüzde 10’luk bir dönüşüm oranıyla bir şekilde 1 milyon takipçi hedefine ulaşsanız bile, sadece sosyal medya profilinizin yardımıyla web sitenize 1.00.000 kişi çekiyor olacaksınız.

İlgi çekici içerik üretmek, hedef kitlenizi sosyal medyada çekmek için harika bir fikirdir, eğitim videoları oluşturmaktan İnfografiklere kadar her şeyi yapabilirsiniz, tek sınır yapabileceğiniz iş miktarıdır.

Podcast’lerin popülaritesi ve kullanımı her geçen gün artıyor, tüm büyük pazarlamacılar podcast’lerin içerik aracılığıyla insanları çekmek söz konusu olduğunda çok etkili bir yol olduğuna inanıyor. Ayrıca, sosyal medya profillerinize bazı podcast’ler göndererek daha fazla kişiyle etkileşim kurmak için podcast’leri de kullanabilirsiniz.

 1. Tutarlı Olarak Yayınlayın

Ayda bir gönderi paylaşırsanız kimse sizi hatırlamaz, sosyal medyada düzenli olarak paylaşım yapmak harika bir sosyal medya pazarlama stratejisi geliştirmenize yardımcı olabilir. Mantık çok basittir, ne kadar fazla gönderi paylaşırsanız, hedef kitlenizle o kadar çok iletişim halinde kalırsınız ve aynı zamanda web sitenizi ziyaret edip potansiyel müşterilerinize dönüşme şansları da artar.

google trafiği

Diğer faktörlerden bazıları arasında viral içerik oluşturma (Memler gibi), daha fazla görsel içerik yayınlama, Soru-Cevap Çalıştırma, Sosyal gruplara katılım vb. Yer alır.

 • Eposta pazarlama

E-posta ile pazarlama çok geleneksel bir pazarlama yöntemidir, Dünya’da bulunan herhangi bir dijital pazarlamacıdan, bir işletme olarak yolculuğunuzun en başından itibaren bir e-posta listesi oluşturmaya başlamanızı isteyebilir.

Sana bir soru sorayım

“Aynı web sitesini adını yazarak kaç kez ziyaret ediyorsunuz?”,

Ben siteleri hatırlamıyorum ve kimse hatırlamıyor çünkü her gün yüzlerce site kullanıyoruz ve hepsini hatırlamak mümkün değil. Yani, size anlatmaya çalıştığım şey, insanların sitenize tekrar tekrar dönmeyecekleri çünkü sorunları çözüldüğünde sizi hatırlamayacaklarıdır.

E-posta ile pazarlama, sitenizi daha önce ziyaret etmiş kişileri geri getirmenin bir yöntemidir. Yapmanız gereken tek şey, sitenizi ilk kez ziyaret eden kişiden bir e-posta almak ve ardından ona yeni ürünleriniz, hizmetleriniz, gönderileriniz, indirim kuponlarınız veya ilgisini çekebileceği herhangi bir şey hakkında bir posta göndermektir. .

Göründüğü kadar kolay değil çünkü insanlar bu tür postaları spam e-postalar olarak görmüyorlar ve gönderdiğiniz e-postalarda onlara bir değer sunmazsanız abonelikten çıkabilirler (bülteniniz).

Bu nedenle, potansiyel müşterinize pazarlama postası göndermeden önce aklınızda bulundurmanız gereken birkaç nokta var.

1. Etkileşimli olmaya çalışın

Geçmişte e-postalar, piyasadaki resmi itibarı nedeniyle çok sıkıcıydı, ancak şimdi zaman promosyonlardan fatura makbuzlarına değişti, her şeyi e-postalarla alıyoruz.

Ancak insanlar yalnızca etkileşimli olan veya onlara bir değer katan e-postaları okur ve geri dönen ziyaretçilerinize e-posta gönderirken bunların her ikisini de aklınızda bulundurmanız gerekir.

Benzersiz ve ilgi çekici konular, fotoğraflar, resimler veya kullanıcıların ilişkilendirebileceği herhangi bir şey kullanın. Geri bildirim formları, potansiyel müşterilerinizle etkileşim kurmanın bir başka harika yoludur, bu formları kullanarak hedef kitlenizi ve onların işletmenizden beklentilerini öğreneceksiniz.

İnsanlar indirimleri ve satışları severler, web sitelerinizin bağlantısını tıklamalarını sağlamak, bazı kuponlar, fırsatlar, en son ürünler ve envanterinizde bulunan her ilginç şeyi atmanız sizin için en büyük fırsattır.

2. İşleri fazla karmaşık hale getirmeyin

Harika bir posta ile aşırı karmaşık bir posta arasında çok ince bir çizgi vardır, bu nedenle bu tür pazarlama postalarını yazarken, potansiyel müşterinizin kalıcı olarak kaybına yol açabileceğinden, bu çizgiyi geçmediğinizden emin olun.

Google’da “Dönüşüm sağlayan olağanüstü postalar yazmak için ipuçları” nı arayabilir veya bir bütçeniz varsa, bu iş için bir pazarlama uzmanı tutabilirsiniz. Nihai amaç, postayı kısa tutmak, okuması kolay ve kullanıcıya bir miktar değer sunmalıdır.

3. Görsel sunun

Sana bir soru sorayım

Aynı konuyu açıklayan bir makale okuma veya bir youtube videosu izleme seçeneğiniz varsa,

“Hangisini seçerdin?”,

Kesinlikle Youtube videosunu seçeceğim ve çoğunuz aynısını seçeceksiniz, bunun nedeni çok bilimsel, biz insanlar metin okumaktan çok video izlemeyi tercih ediyoruz. Görselleri severiz ve hareketli görseller (videolar) en iyisidir, bu nedenle postanıza değer katan videolar, infografikler sunmaya çalışın.

 • Konuk gönderme

Basit bir deyişle, bir misafir gönderisinin backlink ile bir gönderi alışverişi olduğunu, başka birinin web sitesinde yazdığımız bir makale veya blog olduğunu ve karşılığında onların sitelerinden bir backlink aldığımızı söyleyebilirsiniz.

Bir şekilde yüksek trafiğe sahip bir web sitesi için yazarsanız, kitlelerini kendi web sitenize çekebilirsiniz. Konuk blog yazmaya başlamadan önce izleyicilerinizin kim olduğunu bilmelisiniz. Örneğin, düğünlerle ilgili bir siteniz varsa, o zaman bir Tech’de misafir yazısı yazmanın bir anlamı yoktur. bir teknoloji sitesine gelen izleyicinin hedef kitlenizle hiçbir ilişkisi olmadığı için site

Nişinizde misafir blogu için en iyi siteleri bulmak için, google’a gidip “niş + misafir yazınız” araması yapabilirsiniz. Konuk gönderilerini yayınlayabileceğiniz sitelerin bir listesini alacaksınız.

blog trafiği al

Kırık bağlantı kurma

Adından da anlaşılacağı gibi, bu yöntemde kırık bağlantılarla çalışıyoruz, ancak soru şu:

“Kırık bağlantılar nedir?”,

A, B ve C olmak üzere 3 web sitemiz olduğunu varsayalım.

“A” çok yüksek bir yetkiye sahip ve “B” ye geri bağlantı veriyor, “C” “B” ile aynı içeriği üretiyor. İki yıl sonra “B” web sitesi bir şekilde kapanıyor (süresi doluyor), şimdi “A” tarafından verilen bağlantı, “A” web sitesinin SEO’su için çok kötü olan bir 404 hatası (bozuk bağlantı) gösterecek.

Şimdi, “C” “A” ya yaklaşacak ve sahibinden aynı bağlantıyı kendi sitesinde yeniden yönlendirmesini isteyecek, çünkü “C” “B” ile aynı içeriği üretiyor, “A” “C” ye bağlanmada herhangi bir sorun yaşamayacak .

Yukarıdaki örnekte, üçüncü bir web sitesinin bozuk bağlantıdan yararlandığını gördük, aynı şeyi nişinizin popüler web sitelerinde bozuk bağlantılar bularak yapabilirsiniz.

Fakat,

“Bir kişi başka birinin sitesindeki bozuk bağlantıları nasıl bulabilir?”,

Bunun için SEO araçları olarak da bilinen araçlar vardır. En iyilerinden bazıları:

 • Ahref’ler
 • Semrush
 • Moz
 • Übersuggest

Bu araçları yalnızca bozuk bağlantıları bulmak için değil, başka birçok amaç için de kullanabilirsiniz.

Web sitesi trafiğini artırmanın ücretli yolları

Web sitelerinizin trafiğini artırmanıza yardımcı olacak bazı ücretsiz yöntemlere baktık ve şimdi sitenize trafik çekmenin ücretli yollarını tartışacağız.

Ücretli yollar, ücretsiz olanlara kıyasla daha hızlı çalışır, ancak aynı zamanda web sitenizin nişine de bağlıdır, ücretli yöntemlerin veya ücretsiz yöntemlerin sizin için daha iyi çalışıp çalışmayacağına bağlıdır. Sitenize daha fazla trafik çekmek için kullanabileceğiniz bazı ücretli yöntemler şunlardır:

 • Google Arama Reklamcılığı

Google aramalarının tepesinde, içinde “Reklam” yazan küçük bir kutu bulunan web siteleri görmüş olabilirsiniz, evet, bunlar google reklamları ve bunlara da başvurabilirseniz.

Google Adwords, google aramalarında gösterilecek tüm Reklamları yöneten araçtır, eğer web sitelerinizin “Reklamını” yerleştirmek istiyorsanız, önce Google Adwords’e kaydolmanız gerekir.

Google’dan bir reklam satın almak gibi değil, Anahtar Kelime Müzayedesine katılmanız gerekecek ve kazanan hepsini alır. Reklamın genel maliyeti, anahtar kelimenin rekabet gücü, reklam sıralaması ve kalite puanı gibi çeşitli faktörlere bağlı olacaktır.

Bunlar şu anda anlayamayabileceğiniz bazı teknik terimlerdi, ancak Google’dan reklam almayı düşünüyorsanız çok önemlidir.

 • Google reklamları haritalar

Google haritaları reklamcılığına başvurmadan önce bazı ön koşullar vardır,

 1. Google maps hesabınız olmalıdır
 1. Google benim işletme girişimi kurmanız gerekecek

Google haritaları reklamcılığının “Google arama reklamcılığına” benzer bir prosedürü vardır, farklı yerler için teklif vermeniz ve anahtar kelimeleri buna göre optimize etmeniz gerekir.

 • Sosyal medya reklamcılığı

Daha önce sosyal medyayı sitenize trafik çekmek için ücretsiz bir araç olarak tartışmıştık ve bu bölümde ücretli sosyal medya reklamcılığının nasıl çalıştığını tartışacağız.

Sosyal medya platformlarının çoğu sosyal medya reklamcılığı sunar, bazı yaygın isimler Facebook, Instagram, LinkedIn, Snapchat, Pinterest Youtube vb.

Sosyal medyada reklam vermenin yaygın yollarından bazıları Reklamlar (ör. Facebook reklamları) ve pazarlama amacıyla etkileyicilere yaklaşmaktır. Sosyal medya reklamları, Google arama reklamlarına çok benzer, tek fark, burada belirli bir sosyal medya uygulamasına veya web sitesine bir İlan veriyor olmanızdır.

Diğer yol ise sosyal medyadaki etkileyicilere ulaşmak ve onlara ödeme yaparak ürününüzü tanıtmalarını istemektir. Bu harika bir pazarlama yöntemidir çünkü insanlar ünlüleri takip eder ve milyonlarca takipçiye sahip oldukları için marka bilinirliğiniz büyük ölçüde artacaktır.

ücretli trafiğin avantajları

Web sitelerinin trafiğini anında artırmak

Ben çok sabırsız bir insanım ve sonuçları görmek için uzun süre bekleyemem ve benim gibi olanlar, bir web sitesine trafik çekmenin bu yolunu sevecekler. Adından da anlaşılacağı gibi, bu yöntem “Ücretli Trafik” olarak bilinir, buradan trafik satın almanız gerekecek.

Şimdi soru ortaya çıkıyor,

“Nereden trafik satın almalıyım?”,

Endişelenmeyin, başka bir yere gitmek zorunda değilsiniz, size trafik satın alma hizmetini sunuyoruz ” AndWebTraffic “.

Ancak, “Neden AndWebTraffic’ten trafik satın almalısınız?”,

Herhangi bir web sitesinden trafik satın almak söz konusu olduğunda bu çok açık bir sorudur, “AndWebTraffic” en iyi seçenektir çünkü yüksek kaliteli trafik sağlama konusunda yılların deneyimine sahibiz, en iyi bölüm, nişinizle ilgilenen kitleye sunduğumuzdur. .

Dünyanın her yerinden istenmeyen ziyaretçiler veya rastgele insanlar alacağınızdan değil, web sitelerinizin nişine uygun hedef kitleyi seçiyoruz.

Ama soru ortaya çıkıyor,

“Hedef kitlenizin kim olduğunu nasıl bileceğiz?”,

Cevap çok basit, geliştiricilerimiz yıllarca süren araştırmalar yaptıktan sonra trafiği nişinize göre hassaslaştıran araçlar geliştirdiler, ayrıca hedef kitle için referanslar ekleyebilirsiniz.

Tüm gün benzersiz trafik sunuyoruz ve bu trafiğin kaynağı, artık hizmet sunmayan veya süresi dolmuş sitelerden yönlendirilen ziyaretçilerdir, tüm bu süresi dolmuş siteler aynı niştedir, bu nedenle kalite konusunda endişelenmenize gerek yoktur trafiğin.

Sonuç:

 • SEO, web sitenizi doğrudan aramalardan trafik alacak şekilde optimize etmeye yardımcı olan bir pazarlama alt dalıdır.
 • E-posta ile pazarlama, sitenizi daha önce ziyaret etmiş kişileri geri getirmenin bir yöntemidir.
 • Konuk gönderisi, geri bağlantı içeren bir gönderi alışverişidir, başka birinin web sitesinde yazdığımız bir makale veya blogdur ve karşılığında onların sitelerinden bir geri bağlantı alırız.
 • Nişinizin yüksek otorite sitelerinden gelen bozuk bağlantılar, izleyicileri sitelerinden çekmede çok yardımcı olabilir.
 • Ücretli yöntemlerden bazıları Google arama reklamcılığı, Google harita reklamcılığı, Sosyal medya reklamcılığıdır.
 • Anında trafik satın almak istiyorsanız AndWebTraffic en iyi seçenektir.

Şirketinizin Web Sitesi Trafiğini% 200 Artırmanıza Yardımcı Olacak İpuçları

Bir e-ticaret işletmesi sahibi olarak, bir şirketi işletmenin en verimli ve etkili yollarından birinden yararlanıyorsunuz. E-ticaret iş modelini kullanmanın birçok büyük faydası vardır. Bu avantajlar, fiziksel bir perakende alanı kiralama veya satın alma ihtiyacını ortadan kaldırmayı içerir. E-ticaret, müşteri tabanınızı coğrafi konumunuzun çok ötesine genişletmenin de mükemmel bir yoludur. E-ticaret işletmeleri için işletme maliyetleri, genellikle fiziksel bir perakende satış mağazasının işletilmesiyle ilişkili önemli ölçüde daha düşük bakım ve kira maliyetlerine sahip olduğundan daha düşüktür. E-ticaret alanında faaliyet gösterdiğinizde, işinizi büyütme konusunda da büyük bir avantaja sahip olursunuz.

Bu noktalar, şirketiniz için bir e-ticaret iş modeli kullanmanın bazı önemli avantajlarını göstermektedir. Aynı zamanda, e-ticaret oldukça rekabetçi bir alandır ve şirketinizin rekabetin önüne geçmesine yardımcı olmak için doğru e-ticaret pazarlama ilkelerini kullanmak gerekir. Her şey, dönüşüm oranınızı artırabilmeniz için şirketinize sürekli bir web sitesi trafiği akışı sağlamakla ilgilidir. Bunu akılda tutarak, web sitenizin trafiğini artırmak için çalışırken kullanabileceğiniz dört önemli ipucu bunlar.

Hedef Kitleniz Hakkında Güçlü Bir Anlayış Oluşturun

Hedef kitleniz hakkında güçlü bir anlayış oluşturmak, web sitenizin trafiğini başarılı bir şekilde büyütmek için çalışırken atabileceğiniz en önemli adımlardan biridir. Hedef kitlenizi neyin harekete geçirdiğini anlamak, onlarla etkileşim kurmanın yollarını bulmanıza yardımcı olacaktır. Bu, dönüşüm oranınızı artırmaya devam etmek için ihtiyacınız olan tüm önemli web sitesi trafiğini belirlemede önemli bir rol oynayabilir. Hedef kitlesini iyi tanıyan e-ticaret işletmeleri, aldıkları web sitesi trafiği miktarını artırmak için ihtiyaç duyulan dikkati çekmelerine yardımcı olacak stratejileri daha kolay benimseyebilecekler.

Düzenli Olarak Yeni İçerik Yayınlayın

E-ticaret işinizle ilgili düzenli olarak yeni ve ilgi çekici içerik yayınlamak, web sitesi trafiğini kendi yolunuza çekmenin başka bir yoludur. Bu, web varlığınıza güçlü arama motoru optimizasyonu sağlamak için gereken en önemli unsurlardan biridir. Hedef kitlenize işletmenizle ilgili taze içerik sağladıkça, web sitenizin potansiyel müşteriler tarafından yapılan aramalarda daha üst sıralarda yer almasına yardımcı olurken trafik çekebilirsiniz.

tips to increase website traffic

Sosyal Medya Reklamcılığı, Web Sitesi Trafiğini Artırmak İçin Güçlü Bir Güç Olmaya Devam Ediyor

Günümüzün sosyal medya platformları, işletmenize yeni web sitesi trafiği çekecek e-ticaret pazarlaması türü için olağanüstü bir fırsat sunmaktadır. Twitter, Instagram ve Facebook gibi sosyal medya platformlarını kullanmak, tutarlı bir şekilde sonuç veren bir yöntemdir. Bu platformlar, hedef kitlenizle anlamlı ve ilgi çekici bir şekilde bağlantı kurmanın olağanüstü bir yoludur. Gönderilerinizin ötesinde, potansiyel müşterilerle kurduğunuz etkileşim, sitenize yeni web sitesi trafiği göndermeye yardımcı olmada önemli bir fark yaratabilir. Bu, e-ticaret işiniz için daha yüksek bir dönüşüm oranı anlamına gelir.

Satış Ortağı Pazarlama Stratejilerini Kullanın

Birçok e-ticaret işletmesi sahibinin web sitesi trafiğini kendi yollarına çekmesinin en etkili yollarından biri, bağlı kuruluş pazarlama programının bir parçası olmaktır. Bu yöntem, web sitenize daha fazla potansiyel dönüşüm göndermenize yardımcı olacak düşük riskli bir şekilde diğer şirketlerin ve kuruluşların izleyicilerinden yararlanmanıza olanak tanır. Bağlı kuruluş pazarlamasının kullanımı, bir e-ticaret işini başarılı bir şekilde pazarlamak ve istenen trafik düzeylerini sağlamak için en iyi stratejilerden biri olmaya devam ediyor.

Doğru E-Ticaret Pazarlama Hizmeti Sağlayıcısı, Web Sitesi Trafiğini Artırma Hedefinize Ulaşmanıza Yardımcı Olabilir

Bunlar, şirketinize yeni web sitesi trafiği çekmek için e-ticaret pazarlama çabalarınızda size yardımcı olabilecek birkaç ipucu. İyi haber şu ki, web sitenizin trafiğini artırmak için çalışırken size değerli yardım sağlayacak yardım var. En iyi e-ticaret pazarlama şirketleri, web sitesi trafiğinizi büyütme ve dönüşümleri artırma çabalarınızda büyük bir fark yaratmanıza yardımcı olacak bilgi ve deneyime sahiptir. Doğru e-ticaret pazarlama firması ile birlikte çalışmak, sizi rekabette öne çıkaran bir şirket itibarı oluşturmanıza yardımcı olmanın harika bir yoludur.

İnternet Pazarlama Yapma şeklinizi değiştirecek 5 araç

Eğer internet pazarlama içine ciddi bir şey varsa o zaman ayak parmaklarında olmak ve size dönüşüm verecek yüksek kaliteli trafik elde etmek için elinizden geleni emin olmak gerekir. Otomasyon ve teknolojinin önemli olduğu bir dünyada, araçlar kullanışlı olacak ve bu yazıda, zaman içinde etkileyici sonuçlar gösteren en yeni araçlardan bazılarını ele alacağız. Araçların çoğu ücretsizdir ancak diğerleri için ödeme yapılır, ancak yatırıma değer. İşte araçlar;

IFTT (Öyleyse, Öyleyse)

Otomasyon, her internet pazarlamacısının akılda tutması gereken bir şeydir ve IFTT, her pazarlamacının rolodexinde olması gereken bir araçtır. Bu araç, gönderim sonrası süreci 30’dan fazla platforma basitleştirmenizi sağlar. Ayrıca, daha iyi arama motoru görünürlüğü elde etmek istiyorsanız arama algoritmalarına dayalı olarak daha güvenilir ve önerilen bir ağ oluşturabilmeniz için bu gönderileri yuvalamak için de kullanabilirsiniz. Bunun ötesinde, çok fazla zaman harcamadan sosyal medyadan daha fazla insana ulaşacaksınız.

IFTT’nin bir dezavantajı, kanalların ve moreso internet pazarlama deneyiminin birbirine bağlanması konusunda temel bir deneyime sahip olmasını gerektirmesidir. Yeni başlayanlar dost bulamayabilir, ancak bir haftadan daha kısa sürede kolayca geçinebileceğiniz bir şeydir. Oradan, sitenize tonlarca web trafiği verecek üst çentik otomasyon ile haddeleme alabilirsiniz.

GuestPost.com

Şimdiye kadar, konuk ilanının birçok internet pazarlamacısının odaklandığı en iyi stratejilerden biri olduğunu bilmelisiniz. Bunun nedeni, diğer birçok yaklaşımda bulunmayan sağlam sonuçlar vermesidir. Misafir yayınlamanın farkında değilseniz, sadece nişinizdeki diğer blogculara ulaşma ve bu sitenin kitlelerini web sitenize veya blogunuza yemleme amacıyla bu sitelerde yayınlama işlemidir. Ancak, konuk kaydı kolay bir yol değildir ve sizin tarafınızdan çok şey gerektirir. Bunu manuel olarak yapmak yorucu ve zaman alıcı olabilir. Ancak, GuestPost.com’un yardımıyla çok fazla yük azaltıldı.

Guestpost.com ile blog bulmak zor bir görev basitleştirildi ve çok fazla acı çekmeden bu blogları kolayca arayabilir ve bunlara ulaşabilirsiniz. Eğer birçok internet pazarlamacısı gibi konuk gönderme içine iseniz, o zaman bu olması gereken bir araçtır.

Klout

Influencer pazarlama zaten indi ve hava dalgalarında haber yapıyor. Eğer influencer pazarlama kullanmıyorsanız, o zaman dün başlamış olmalısınız. Ancak birçok internet pazarına yetişebilir ve nişinizdeki yüksek kaliteli trafiği kullanabilirsiniz. Klout, nişinizde etkileyiciler bulma konusunda seveceğiniz bir araçtır. İlk olarak insanların sosyal medyadaki sosyal medya performansını ölçmek için bir araç olarak başladı ve bugün internet pazarlamacılarının kararlarını etkileyen ayrıntılı analizler sunan favori bir araç haline geldi. Araç ile bir nişi kolayca arayabilir ve bu nişte en iyi etkileyicinin sonuçlarını alabilirsiniz. Daha sonra van devam edin ve fikirlerinizi ve ürünlerinizi bu etkileyicilere kolayca sunun.

Belki de influencer pazarlama ile bazı en iyi şey aslında başlamak kolaydır ve web sitesi yaşı ne olursa olsun binlerce trafik almak için yüksek bir şans stand. Öne çıkan içeriğe sahip olduğunuz sürece, kolayca banka yapabilir ve nişinizde yetki kazanabilirsiniz.

Benzer Web

Rakip analizi ve kıyaslama yeni bir strateji değil, pek çok internet pazarlamacısının kullanmadığı bir stratejidir. Hepimiz her zaman rekabet olduğunu biliyoruz ve rekabetin ezilmesinin gerekli olduğu iyi bilinen bir gerçektir. Çünkü eğer onları ezmezseniz, o zaman sizi ezeceklerdir. İnternet pazarlama dünyasında ayakta kalmak için, rekabetinizi gözetlemeniz gerekir ve Similar Web, bu konuda kullanışlı olacak bir araçtır. Milyonlarca web sitesini takip eder ve zaman içindeki trafik ve performanslarına göre analiz eder. Benzer Web, bunu mümkün kılan en gelişmiş tarayıcısı sayesinde web’deki en büyük veritabanlarından birine sahiptir.

Bu araçla rekabetinizi üstlenmeyeceksiniz, ancak sizi her zaman haberdar tutacağı için rekabetle her zaman eşit olmanızı sağlayacak çok güçlü bir araçtır.

Google Analytics

hedeflendi trafik Bu pek çok kişi için sürpriz değil. Birçok internet pazarlamacı bu araç olmadan yaşayamaz ve sadece sahip olduğu şaşırtıcı özellikleri nedeniyle. Google analitik ile karşılaştırılan çok az araç vardır ve bunun ücretsiz olması gerçeği dokunulmaz kılar. Clicky ve Kissmetrics gibi diğer üst düzey analitik araçlar için ödeme yapılır, bu da birçok internet pazarlamacısı için nihai seçimdir.

Web sitenizin performansını ve kampanyalarını takip etmek çok önemlidir ve Google analitiği onu ağrısız hale getirir. Araç, çevrimiçi olarak yayınladığınız hemen hemen her web sitesinde ve pazarlama kampanyasında kullanabileceğiniz üst düzey özelliklere sahiptir. Bu nedenle bir analitik araç arıyorsanız, Google analitik ilk önceliğiniz olmalıdır.

Son Söz:

Bu üst düzey araçlarla, internet pazarlama dünyasında kolayca çok şey başarabilir ve bir otorite sitesi oluştururken tonlarca web trafiğinden yararlanabilirsiniz. Uzmanların kullandığı araçlardır.

Herhangi bir niş içinde herhangi bir web sitesinde kullanabileceğiniz yüksek kaliteli web trafik paketlerimize göz atmak için biraz zaman ayırın. Trafik, normal insanlar tarafından ziyaret edilen çeşitli web kaynaklarından ve sitelerden gelir. Trafik iyi kalitede ve müşterilerimiz uzun yıllardır yüksek dönüşüm oranının tadını çıkarıyor. Öyleyse, neden lige katılmıyorsunuz ve bu uygun trafikle banka yapmıyorsunuz?

Web Sitesi Trafiği Satın Alma Ziyaretçilerinizi ve Satışlarınızı Artırmaya Nasıl Yardımcı Olur

Web siteniz yeni veya eski olsun, web sitesi trafiğini satın almak hem ziyaretçi sayısını hem de satışlarınızı artırmanın yararlı bir yoludur. Eğer web sitesi trafiğini satın almak size trafikte hızlı bir artış ve başka bir şey vermek dışında bir şey yapmayacağından endişe ediyorsanız, kesinlikle online başarınızı artırmak için değerli bir pazarlama aracı kaçırıyorsunuz. İşte web sitesi trafiğini satın almak hem trafik hem de satış artırmak bazı yolları.

Sizi Hedef Kitlenize Bağlar

Web sitesi trafiği satın aldığınızda, ziyaretçilerinizi hedeflediğiniz üyelere daraltabilirsiniz. Bunu belirli bir posta kodu, cinsiyet veya yaş grubundan satın alarak yapabilirsiniz. Hatta daha özel nişlerle trafiğinizi daha da bozabilirsiniz. Bu şekilde, diğer tür çevrimiçi reklamları satın aldığınızda sık sık yaptığınız boktan bir çekimle sonuçlanmazsınız.

Daha Gerçek Trafik, Arama Motorlarındaki Sıralamanızı Artırır

Yaygın bir SEO yaklaşımı, web sitenizi daha da optimize etmek için geri bağlantılar oluşturmaktır. Geri bağlantılar optimizasyonunuzu artırmanın kayda değer bir yolu olsa da, kaliteli geri bağlantılarınız yoksa tam tersini de yapabilirler. Bununla birlikte, trafiğinizi gerçek canlı kişilerden satın aldığınızda, sayfa sıralamanızın artmaya başladığını fark edeceksiniz, bu da web sitenizdeki organik trafik miktarını daha da artıracaktır.

Daha Fazla Trafik, Daha Fazla Dönüşüme Eşittir

İkisini birbirine bağlayacak kesin bir denklem olmasa da, geçerli bir temel kural vardır – daha yüksek dönüşümlere ve daha yüksek dönüşümlere daha kaliteli trafik eşittir, karlılık karlılığına yol açar. Web sitesi trafiği satın aldığınızda, çevrimiçi topluluğun varlığınızı bilmiyor olabilecek üyelerine maruz kalırsınız. Bu başarıyı daha da artırmak için, sitenizdeki bilgileri ziyaretçilerin bağlantılar ve sosyal medya aracılığıyla paylaşabileceği kadar kolay hale getirin.

Hem Ulusal hem de Global Olarak Erişiminizi Genişletir

Çok sayıda işletme, çevrimiçi ürün ve hizmetlerini ulusal ve uluslararası düzeyde sunmaktadır. Bununla birlikte, örneğin Kaliforniya’da yaşıyorsanız, organik trafiğinizin büyük çoğunluğunun eyaletiniz ve şehrinizden olacağını göreceksiniz. Ancak, web sitesi trafiği satın aldığınızda, hedef kitlenizin üyelerine ulusal ve uluslararası yaşamaktan daha kolay ve hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Bunu, öncelikle odaklanmak istediğiniz durumları veya posta kodlarını seçerek yapabilirsiniz. Gerçek trafik satın almak Google’ın yönergeleri tarafından da kabul edilir.

Web sitesi trafiği satın alma konusunda daha fazlası var

artan trafik

Trafik ve satışları artırmanın yanı sıra, web sitesi trafiğini satın almak da yetişkin hedefli veya kumarhane trafiği olsun hedef kitlenize ulaşmanın uygun bir yoludur. Online pazarlama ve reklamcılık yoluyla web sitenize trafik artırmak için çeşitli yollar vardır, ancak bu yöntemler gerçekten mali yükünüzü artırabilir ve uygulamak için çok zaman alabilir. Bununla birlikte, web sitesi trafiğini satın aldığınızda, ölçebileceğiniz bir dönüşüm oranıyla ölçülebilir miktarda trafik elde edersiniz. Ayrıca, hızlı sonuçları görmenin ekonomik ve etkili bir yoludur.

Ziyaretçilerinizi ve satışlarınızı artırmak için hızlı, kolay ve kolay bir yol arıyorsanız, hedefli web sitesi trafiğini satın alma zamanı. Sadece hızlı ve kolay değil, aynı zamanda minimum enerji, zaman ve kurulum gerektirir. Siparişinizi sadece web sitemize yerleştirirsiniz, Andwebtraffic.org , hedef kitlenizi belirleyin ve arkanıza yaslanıp hem ziyaretçileriniz hem de satışlarınız arttıkça izleyin!

Yeni Bir Web Sitesine Trafik Nasıl Gidilir?

İnternet pazarlamasına mı başlıyorsunuz yoksa ilk web sitenizi mi oluşturdunuz ve nasıl trafik çekip insanların ziyarete başlayacağını mı merak ediyorsunuz? Hepimiz oradaydık ve insanların 5 sayfalık bir web sitesi oluşturduğu ve sıralanmak istedikleri anahtar kelimeler için onlara trafik gönderen arama motorlarını görmeye başladıkları eski günler gibi değil. Bugün, daha çok bir labirent haline geldi ve özellikle yeni başlayan pazarlamacıların bunu yapması bir şekilde zorlaştı. Ancak, çok fazla şey yapmadan tonlarca web trafiğini kolayca almanın birkaç yolu vardır. Bu kılavuzda, web sitenize gelen insanları görmeye başlamak için uygulayabileceğiniz ve izleyebileceğiniz bu stratejilerden 5 tanesini inceleyeceğiz.

Nişinizdeki Bloglara Konuk Göndermeye Başlayın

Konuk gönderme, internet pazarlamacılığına yeni bir yaklaşım değildir ve uzun yıllardır ortalıkta dolaşmaktadır ve her zaman birçok yeni başlayan pazarlamacının daha fazla görünürlük kazanmasına yardımcı olmuştur. Misafir göndermede hala yeniyseniz, bu basitçe diğer bloglarda içerik yayınlama işlemidir, bu sayede içerik başlığına bir bağlantı bırakırsınız, böylece insanlar tıklayabilir ve web sitenize gidebilir. Bunu yapabildiğiniz kadar çok sitede tekrar tekrar yapmak, gitmenin yoludur. Ayrıca, kesinlikle nişinize ve yüksek miktarda trafik alan sitelere konuk göndermeye odaklanmalısınız. Bir web sitesinin aldığı yaklaşık trafik sayısını kontrol etmek için Alexa gibi araçları kullanabilirsiniz.

Konuk gönderilerinden trafik almanın yanı sıra, blogunuz veya web siteniz hızla bir otorite sitesi haline gelecektir, çünkü ayrıca arama motoru trafiği söz konusu olduğunda daha çok sayılan bir geri bağlantı alacaksınız. Böylece, arama motorunuzun görünürlüğünü artıracak uzun vadeli bir trafik yaklaşımı da geliştireceksiniz.

Viral Başyapıtlar Yapın

İnternet pazarlamacılığı söz konusu olduğunda içerik her şeydir. Ne kadar kazandığınızı ve satış yapıp yapamayacağınızı belirleyen şey budur. Kötü içerik size hiçbir şey kazandırmaz. Çevrimiçi oyunda yapmanız gerekiyorsa, içeriğinizin web sitenize daha fazla ziyaretçi çekmek için izleyicilerle etkileşime girdiğinden ve aynı zamanda paylaşılabilir olduğundan emin olmalısınız. Her zaman viral olabilecek içerikler oluşturmanız önerilir. Bu, içeriğin defalarca paylaşılabileceği anlamına gelir. Daha fazla paylaşıldıkça, size daha fazla ziyaretçi çekecekler. Peki bunu nasıl başaracaksınız?

Okuyucuların dikkatini çekebilmek için öncelikle kusursuz içerik yazdığınızdan ve ayrıca büyüleyici ve karşı konulamaz başlıklar kullandığınızdan emin olmalısınız. İçeriğinize biraz mizah katabilir ve aynı zamanda doğru olduğunuzdan ve bilgilerin geçerli ve doğru olduğundan emin olabilirsiniz.

İyi Bir Sosyal Medya Hedef Kitlesi Oluşturmaya Odaklanın

Her başarılı internet pazarlamacısı, sosyal medyanın trafik suyu olduğunu ve her başarılı web sitesinin çok önemli bir parçası olduğunu söyleyecektir. Sosyal medyayı kaçırmak istememenizin bir diğer nedeni, sitenizi daha geniş kitlelere daha da genişletmek için sosyal medya reklamlarına harcamak istemediğiniz sürece, çoğunlukla ücretsiz olmasıdır. Başlamak ve topun yuvarlanmasını sağlamak da sorunsuz bir şekilde kolaydır. En iyi sosyal medya sitelerinde sosyal medya profilleri oluşturmanız ve bunları büyütmeye odaklanmanız gerekir. Ayrıca, izleyicilerinizin ilgisini çekmek ve daha fazlası için geri gelmek için düzenli olarak zaman yaratmalı ve daha sık paylaşmalısınız. Bu şekilde kısa sürede hedef kitlenizi ve trafiğinizi büyüteceksiniz.

Bunun yanı sıra, sitenizde sosyal medya sinyallerine sahip olmak, anahtar kelimelerinizin uygun şekilde doğru arama konumlarını almasını sağlayan sağlıklı bir arama motoru itibarı elde etmenizi sağlayacaktır.

Influencer’lardan Yararlanma

Hiç duymadım etkileyici pazarlama ? Şarkıları pazarlayan bir web sitesine sahip olduğunuzu ve web sitenizi milyonlarca kullanıcıyla sosyal medya hesaplarında veya bloglarında paylaşmaya karar veren ünlü bir ünlü tarafından desteklendiğinizi hayal edin.

Gökyüzü, influencer pazarlamasının sınırıdır çünkü her zaman takipçileriyle harika içerikler paylaşmaya istekli o ünlü influencer olacaktır. Bu nedenle, bu etkileyicileri memnun edecek ve sizi diğer insanlarla paylaşmalarını isteyecek benzersiz içerikler oluşturmak size kalmıştır.

Röportajlar Yapmak ve Blog Toplamaları Yapmak

10 Top Ways To Get Traffic Without SEO, Google Or Social MediaNe kadar küçük olursanız olun, her zaman nişinizdeki insanların dikkatini çekmenin bir yolu vardır ve bu yaklaşımlardan ikisi röportaj yapmak ve aynı zamanda blog derlemeleri yapmaktır. Birkaç aydır internet pazarlama dünyasındaysanız, sektördeki en etkili insanlarla yapılan röportajlarla nişinizde web sitelerine rastlamış olmalısınız. Bu, birçok kişinin gönderinizi okumasını ve hatta paylaşmasını sağlayacak bir pazarlama stratejisidir.

Benzer şekilde, farklı bloglardan aldığınız en çok puan alan blogları veya haftanın en çok puan alan bloglarını paylaştığınız blog özetlerini yapmak, insanların içeriği görmek istemesine neden olur çünkü bu, yalnızca bir blog gönderisindeki en önemli içeriği getirir. Bu şekilde, insanlar web sitenize daha fazla trafik getiren içeriği okuyacak ve paylaşacaktır.

Son söz:

Belki de bu stratejilerin en iyiler arasında olmasının en iyi nedenlerinden biri, bunların uygulanmasının kolay olması ve internet pazarlamacılığındaki deneyimlerinden bağımsız olarak herkesin kolayca kavrayabilmesi ve başlayabilmesidir. trafik almak bu yaklaşımlarla web sitelerine. İnternet pazarlamacılığına yeni başlayan bir kişinin, nişi çevreleyen şeyleri ve genel olarak internet pazarlama yaklaşımlarını anlamak için bir foruma veya niş tabanlı bir topluluğa katılması önerilir.

Bir kısayol kullanmak ve yol boyunca bazı zorluklardan kaçınmak istiyorsanız, web trafik paketlerimize göz atabilirsiniz. Neredeyse her web sitesine uyan trafik paketlerimiz var çünkü trafiğimizi birçok nişte yüzlerce siteyi kapsayan devasa bir ağdan alıyoruz.

Satış Ortaklığı Pazarlaması için En İyi Trafik Kaynakları

Bağlı kuruluş pazarlaması, hedef ziyaretçi sayısına ulaşmanızı sağlamada başarılı olur, çünkü bu, artan gelir, daha fazla maruz kalma ve daha fazla tanıtım sağlar. Pazarlamanın bu yönleri, etkili pazarlamaya ulaşmak için çok önemlidir. Bağlı kuruluş pazarlaması için kaliteli trafik elde etmenin yolları.

Satış Ortağı Pazarlama Trafiğini Satın Alın = Satışları ve Olası Satışları Artırın

Bağlı kuruluş pazarlaması için en iyi trafik kaynakları, bir işletmenin başarısını sağlamada etkilidir ve bu nedenle, hem zamana hem de finansmana yatırım yapmaya değer. Bağlı kuruluş pazarlaması için birçok farklı trafik kaynağı vardır ve işte bunların en iyileri.

Arama motorları
Arama motorları, özellikle Goggle, Yahoo ve Bing gibi ticari arama motorlarından gelen trafiği artırmada en başarılı araçlardır. Ziyaretçilerinizin yalnızca sitenizi değil, aradıkları içeriği sitenizin içinde gezinerek bulmalarını da sağlar. Etkili internet pazarlaması için, ürün ve hizmetlerinizi uzun anahtar kelimelerle satarak gelen ziyaretçilere odaklanmalısınız çünkü bu tür ziyaretçiler, iş alanınızdaki ürün ve hizmetleri aradıklarından emin olmalıdır. Kısa anahtar kelimeler çok belirsizdir ve hedeflenen trafik .

Cep Telefonu
Bağlı kuruluş pazarlaması için trafik kaynağı olarak mobil, hızla gelişmekte ve genişlemektedir. Reklamların çoğu, kullanıcıların tablet ve telefon gibi el cihazlarında reklam satın almasına olanak tanıyan uygulamalar aracılığıyla mobil cihazlarda yapılır. Mobil trafik, bir pazarlamacının bilgisayarda oluşturulanlar gibi büyük kampanyalar oluşturmaya devam etmesine, ancak daha fazla yatırım getirisi elde etmesine olanak tanır. Bu, kaynakların çeşitlendirilmesi yoluyla açılara ve kancalara odaklanılarak sağlanır. Ancak, mobil kullanıcıları çekmek için açılar ve kancalar yaratıcı ve yenilikçi olmalıdır.

Sosyal medya
knife-1635942_640Sosyal medya, bağlı kuruluş pazarlaması için oldukça belirsiz, sürekli değişen ve değişken bir trafik kaynağıdır. Sosyal medya, uluslararası hacmi inkar edilemez olduğu için çok geniş bir coğrafi kapsama sahiptir. En iyi yanı, sosyal medyanın sadık müşteriler yaratma ve onları trafik oluşturmada kullanma kapasitesine sahip olmasıdır. Sosyal medyada halihazırda takipçileriniz olan müşterileri besleyerek, sattığınız ürün ve hizmetlerin bağlantılarını ve resimlerini paylaşabilirsiniz. Sosyal medya, müşterilerinizin ürünlerinizi veya hizmetlerinizi kullanarak elde ettikleri tanıklıklarını ve yaşam deneyimlerini bırakmalarına da olanak tanır. Bu, sitenizi ziyaret etmeye ve sunduğunuz ürün ve hizmetleri bulmaya gelen yeni müşterileri çekecek güven ve itibar oluşturmanıza yardımcı olur. Bu haliyle sosyal medya etkili bir trafik kaynağıdır ancak takipçileri besleyerek ve onların güvenini kazanarak doğru şekilde kullanılmalıdır.

Web siteleri
Diğer web sitelerinden de trafik elde edebilirsiniz. Yoğun trafiğe sahip web siteleri, web sitenize bir banner veya bağlantı metninin yerleştirildiği ana bilgisayar olarak kullanılabilir. Daha fazla trafik için birkaç web sitesini hedefleyin ve birçok bağlantı yerleştirin. Meşgul web siteleri genellikle veritabanlarının çok yararlı içeriğe sahip olduğunu düşünür ve bu nedenle bağlantınız için tıklama oranı çok yüksek olabilir. Bu, genel tarayıcılarda da çok etkilidir. Afişler, internet kullanıcılarının dikkatini çekmek için çok özgün ve yaratıcı bir şekilde yapılmıştır.

Bu kaynaklar, başarılı bağlı kuruluş pazarlaması için trafik oluşturmada çok etkili olsalar da, çoğu insan bağlantıları ve reklamları tıklamaktan kaçındığından doğru ve özenle kullanılmalıdır. Merak uyandırdığı ve trafiği artırdığı için yaratıcılık pazarlamanın anahtarıdır.

Bir Web Sitesine Yönelik Arka Bağlantılar Nasıl Artırılır

İnternet, sörfçüleri çekmek için yarışan birçok web sitesiyle doludur. Birçok sörfçü, bilgi bulmak için Google gibi arama motorlarından yararlanır. Buna ek olarak, bu sörfçülerin daha büyük bir yüzdesi her zaman ilk sayfadaki sonuçlara tıklar. Bu nedenle, bir web siteniz varsa, web sitenizi sonuçların ilk sayfasında aldığınızdan emin olmanız önemlidir. İşte geri bağlantıların nasıl artırılacağı ve daha fazla trafik alın.

Geri Bağlantıları Artırın = Web Trafiğini Artırın

Bu, Arama Motoru Optimizasyonu olarak bilinen bir işlem kullanılarak gerçekleştirilebilir. Bu süreç, bir web sitesinin arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasına yardımcı olur. Arama motorunun bir web sitesini sonuçlarda üst sıralarda sıralaması için sitenin geri bağlantıları artırması gerekir. Geri bağlantılar, bir kişinin web sitesine diğer web sitelerinden geri bağlanan köprü metin bağlantılarıdır. Bir web sitesinin sahip olduğu geri bağlantı sayısı ne kadar yüksekse, arama sonuçlarında o kadar yüksek sıralanır. Bir kişinin web sitesine yapılan geri bağlantıların sayısını ve kalitesini artırmanın birçok yolu vardır.

Sitenize verilen geri bağlantıları artırmak için ipuçlarıseo

Geri bağlantı yerleştirmek için en iyi yerlerden biri müzik paylaşımı ve çalma siteleridir. Bu sitelerin tam anlamıyla milyonlarca kullanıcısı var. Kullanmak için çok değerli kaynaklar. Tek yapması gereken, bu müzik paylaşım sitelerinde bir profil açmak ve ardından içine bir parça ses göndermek. Gönderdikten sonra, web sitesi size web sitenize bağlanmak için kullanabileceğiniz bir takip etme bağlantısı verecektir. İnsanlar müziğinizi çaldığında, sitenize giden geri bağlantısını da görebilir ve muhtemelen tıklayacaktır. Bunu yaptıklarında, arama motorundaki itibarınız artar.

Hayırsever olun ve kazanın

Geri bağlantı almak için en iyi yerlerden biri hayır kurumu bağış web siteleridir. Bunlar, bağış yaparsanız size geri bağlantı vermeye istekli sitelerdir. Her geri bağlantı için minimum 12 $ bağış gerektirirler. Bu sitelere sık sık gelen çok sayıda insan nedeniyle, bu sitelerde geri bağlantıların olması, web sitenizin arama motoru sonuçlarındaki sıralamasını yükseltmek için çok iyi bir fikirdir. Hayırsever olarak siz de yararlanabilirsiniz.

Blogcuların ürününüz hakkında konuşmasını sağlayın

Sitenizde bazı değerli bilgileriniz varsa, bu bilgileri blog yazarlarına sunabilir ve karşılığında geri dönüş alabilirsiniz. Bu bilgiyi blogger’a ücretsiz olarak sunabilir ve sizin için bloglarının sonuna bir geri bağlantı koymalarını isteyebilirsiniz. Bu talebi e-posta yoluyla gönderebilirsiniz. Gönderirken kibar bir dil kullandığınızdan emin olmanız önemlidir. Bu şekilde blog yazarları gücenmezler. Ayrıca, blog yazarından sitelerine bir bağlantı istemediğinizden emin olmanız da önemlidir. Bu, Google tarafından kullanılan Web Yöneticisi Yönergelerini ihlal eder. Bunu tekrar tekrar yaparak, web siteniz için bir ton geri bağlantı oluşturabilirsiniz.

Ürün satın alın ve referans gönderin

Şirketler, müşterilerinin referanslarını web sitelerine koymayı severler. Bu genellikle şirket web sitesindeki bir referans sayfasında yapılır. Bu referanslarda, şirketler aslında gönderinize sizin için bir geri bağlantı koyarlar. Bu nedenle, referansları okuyan herhangi bir kişi geri bağlantınızı görebilir ve hatta hakkınızda daha fazlasını görmek için üzerine tıklayabilir. Ürün ve hizmet sunan firmaların web sitelerini ziyaret eden kişi sayısı düşünüldüğünde burası geri bağlantı göndermek için harika bir yerdir.

Bloglar ve sosyal siteler

İnsanların ürünlerini ve hizmetlerini internet üzerinden satmalarına imkan veren birçok blog sitesi bulunmaktadır. Bu sitelerdeki geri bağlantıları artırmak için, web sitelerinde bağlamsal bir bağlantı satan web yöneticileri aranmalı veya siteniz hakkında bilgi yerleştirip bağlantıyı sağladığınız sosyal sitelere katılmalısınız. Bağlantıyı satın aldığınızda, onlara geri bağlantı için içeriğinizi de gönderebilirsiniz. İçeriği gönderdikten sonra, geri bağlantı 24 ila 48 saat içinde hazır olmalıdır. Muhabirlerin haber aradığı siteler de var. İş alanınız içinde bir muhabir arayabilirsiniz. Bir tane bulduktan sonra, onlara ürününüz veya hizmetiniz hakkında bazı bilgiler ve ayrıca sitenizin bağlantısını gönderin. Muhabir daha sonra ürününüz hakkında yazabilir ve geri bağlantıyı kendi gönderisine de yerleştirebilir.

AdSense İçin Güvenli Web Sitesi Trafiğini Nereden Satın Alabilirim?

Adsense kazançlarınızdan cüzi kuruşlar mı alıyorsunuz? Belki de tüm bunlara bir son verip yeni bir sayfa açmanın tam zamanı. Bu yazıda, web sitenizde güvenle kullanabileceğiniz ve daha fazla kazanabileceğiniz kirli ucuz trafik kaynaklarından bazılarını ele alacağız. Ancak bu konuyu incelemeden hemen önce, işte neden herhangi bir tür trafik satın almadan önce meraklı olmanız gerekir;

-AdSense’ten yasaklanma riskiniz var
-Düşük trafik kalitesi, düşük tıklama oranlarına yol açar
-Zaman alıcı hale gelebilir ve uygun maliyetli olmayabilir

AdSense İçin Güvenli Web Sitesi Trafiğini Satın Alabileceğiniz En İyi 5 Yer

Outbrain

Outbrain, viral site içeriğini tanıtmak için en uygun fiyatlı trafik kaynaklarından biridir. Neden viral içerik? Outbrain reklamlarının doğası, diğer ilgili içeriğin altına veya yanına yerleştirilmek içindir. Trafik, alıcı amacı ile hedeflenmez, ancak ilgili içerikle birlikte görüntülenmesi, onu kaliteli kılar. Küçük bloglardan The New-Yorker gibi devasa bloglara kadar binlerce web sitesi ile bunun harika bir trafik olduğuna bahse girebilirsiniz.

Ancak trafik, bazı nişlerde diğerlerinde olduğu gibi iyi çalışmayabilir. Trafik için Outbrain’e girmeden önce bazı testler yapmanız gerekebilir. Viral bir web sitesi çalıştırıyorsanız, bu siteniz için harikalar yaratabilir.

Satın Al Sat Reklamları

Buy Sell Ads, Adsense trafik arayanlar için bir başka önemli trafik kaynağıdır. Reklam verenleri, web sitesi alanlarını satmak isteyen blog yazarlarıyla buluşturan bir reklam komisyoncusudur. Web sitesi sahipleri, sitelerindeki reklam alanının fiyatını belirler ve ayrıca web sitesinin aldığı trafik miktarını görüntüler. Bir reklamveren olarak, nişinizdeki web siteleri için pazara göz atabilir ve iyi bir tane bulmak için farklı fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Platformu kullanmak kolaydır ve siteye reklamınızı yerleştirmek parkta kolay bir yürüyüş mesafesindedir.

İşte Satın Al Reklamlarından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak bazı şeyler;

-Yüksek trafik hacmine sahip bir yetkili web sitesi seçtiğinizden emin olun. Bu, web sitesi ölçümlerini üçüncü taraf araçlarla doğrulamak için fazladan bir mil gitmek anlamına gelir. Alexa, Comcast ve Similar-Web bununla kullanışlı olacak araçlardan bazılarıdır.

-Reklamların “ekranın üst kısmında” olduğundan emin olun. Kiralamak için bir reklam alanı seçtiğinizde, ziyaretçilerin siteyi ziyaret ettikleri anda gördükleri ilk iniş içinde olduğundan emin olun. Görünür reklamların daha iyi performans gösterdiği kanıtlanmış bir gerçektir.

– Web sitesinin izleyicisini daha iyi tanıyın. Belki de ikinci ve en önemli görev, o sitenin izleyicisinin kim olduğunu bilmektir. Bunu bilmek, reklamlarınızı nasıl özelleştireceğinizi bilmenize ve ayrıca web sitenizde potansiyel potansiyel müşteriler olup olmayacağını bilmenize yardımcı olacaktır.

Facebook

facebook trafficŞu ana kadar hangi sosyal medya sitesinin en iyisi olduğunu hepimiz biliyoruz. Facebook’un bir milyardan fazla kullanıcısı var, bu da onu internet pazarlamacıları için sıcak bir nokta haline getiriyor. Ancak Facebook’tan trafik almak için daha fazla kitleye ulaşacak sağlam bir yaklaşımın kullanılması gerekir. Biri birkaç taktik yapabilir ve Facebook’tan ücretsiz olarak iyi miktarda trafik alabilir. Bununla birlikte, reklamlar için ödeme yapmanın daha fazla faydası vardır ve web sitenizi trafikle meşgul edebilir.

Facebook’u reklamlarınızda kullanmayı tercih etmenin avantajları arasında ucuza gelmesi de var. İçeriğiniz sağlam ve ilginçse, viral desteği alacak ve daha fazla insana ulaşacaksınız. Bir yan not olarak, sosyal medyanızı takip etmeyi ve avantaj sağlamayı da seçebilirsiniz.

İşte Facebook reklamlarından en iyi şekilde yararlanmanın yolu:
-Doğru kitleyi hedeflediğinizden emin olun. Daha ileri gitmeden önce izleyicinin yerini, yaşını ve amacını bilmek her zaman önemlidir.

-Trafik analizinizi takip ettiğinizden emin olun. Bu, beklenen miktarda trafik alıp almadığınızı ve web sitenizde nasıl çalıştığını size bildirecektir.

-Başlarken günlük bütçenizi düşük tutun. Bu, bir kampanyanın çok fazla harcama yapmadan çalışıp çalışmadığını size bildirmek içindir.

Ve Web Trafiği

Trafik oluşturmayla ilgili çok sayıda çevrimiçi dolandırıcılık var. Bu, trafiğinizi nereden alacağınız konusunda daha dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelir. Tüm trafik oluşturma konusunda yeniyseniz, muhtemelen adsense web siteniz için kaliteli trafik elde etmek için ne yapılması gerektiğine dair çok az fikriniz vardır. And Web Traffic’te, yüzlerce web yöneticisinin web sitesi trafiği oluşturmak deneyimlerinden bağımsız olarak.

Müşterilerimiz için nasıl trafik elde ederiz? Orta düzeyde trafik yapılan sitelerden yüksek otorite web sitelerine kadar geniş bir web sitesi ağına sahibiz. Her nişten yüzbinleri kapsayan hacimlerle, müşterilerimizin sitelerine yüksek oranda hedeflenmiş trafik iletme konusunda hiçbir sorunumuz yok. Dahası? Bunları kirli ucuz fiyatlarla elde edersiniz. Bizimle iletişime geçtiğinizden emin olun ve ayrıca trafik paketlerimizi inceleyin.

Google reklamları

Google şüphesiz en büyük internet reklamcılığıdır. Her yıl milyarlarca dolar toplayan yüz binlerce reklamverenle, bunun peşine düşmeye değer bir şey olduğu açıktır. Ancak, Google adwords kimi kabul ettikleri konusunda katı bir politikaya sahiptir. Web sitenizin kabul edilebilmesi için belirli standartları ve politikaları karşılaması gerekir.

Google reklamları isabetli veya kaçırılmış olabilir. Başlıyorsanız ve PPC’nin nasıl çalıştığı hakkında bir fikriniz yoksa, Google Adwords sizin için olmayabilir. Platformdan gelen trafiği kontrol altına almak için pratik yapmak ve birkaç taktik öğrenmek için biraz zamana ihtiyaç var.

Dürüst olmak gerekirse, Google Adwords, zor durumdaki bir web yöneticisi için başlamanın en iyi yolu olmayabilir. Bunun nedeni, neyin işe yarayıp neyin yaramadığını test etmek zaman ve para gerektirmesidir.

Son söz:

Adsense güvenli web sitesi trafiğini satın alabileceğiniz başka birçok trafik kaynağı olabilir, ancak bunlar bulabileceğiniz uygun fiyatlı kaynaklardan bazılarıdır.

Sitenizi bir sonraki seviyeye taşıma konusunda ciddiyseniz, neden uygun fiyatlı paketlerimizden yararlanmıyorsunuz? Kaliteyi seveceğinize eminiz.


Facebook Twitter