Instagram’da trafik nasıl artırılır


Web Ziyaretçileri Satın Al

Instagram’da trafiği nasıl artıracağınızı merak ediyor musunuz? Öyleyse, o zaman yalnız değilsin! Ve bu kılavuzda, Instagram trafik edinme oyununu kazanmanın roket bilimini daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için konunun özünden geçeceğiz.

Nasıl performans gösterdiklerini anlamak için sosyal medya yorumlarını ve paylaşımlar, kayıtlar, Instagram hikayeleri görünümleri ve hatta DM’ler (Direkt Mesajlar) gibi performans ölçütlerini izleme uzunluklarına giden birçok marka ve şirket var. Neyse ki düşündüğünüz kadar zor değil!

Burada, Instagram’da trafiği hızlı ve etkili bir şekilde artırmanın en iyi yollarından bazılarını paylaşıyoruz.

Kitlelerinizi Tanıyın

Kimin için yaptığınızı bilmiyorsanız en iyi içeriği yapmak zordur. Hedef izleyicilerinizin demografisi, göndermeniz gereken içerik türünü, ürününüzü, şirketinizi veya hizmet sesinizi ve hatta hangi saatlerde ve günlerde yayınlayacağınızı tanımlamaya yardımcı olacaktır.

Örneğin, bir moda markası şirketi, kitlesini cesur bir mizah anlayışıyla hedefler – hem ürün sunumu hem de paylaşımlarının tonu bunu yansıtır.

En İyi A’yı Koru gerçek ity

Sosyal medya platformunda, mükemmel bir şekilde cilalanmış olmaktansa ilişkilendirilebilir ve dürüst olmak daha iyidir. Ürün veya hizmetinizin arkasındaki gerçek izleyicileri ve deneyimi tanıtmak için her zaman kaygan pazarlama planınızın ötesine geçen içerikleri paylaşın. Ve bu, Instagram hikayesindeki eylemlerin arkasına yazmak, cesur bir mizah duygusunu ortaya çıkaran bir açıklama yazmak ve herhangi bir hatayı sahiplenmek anlamına gelebilir.

Bu, düğün kültürü hakkında doğru olmayan şakayı çok ilişkilendirilebilir bulduğumuz bir izleyiciden toplanan tonlarca yorum ve paylaşım ile pratik bir düğünle paylaşmak anlamına geliyor.

İzleyiciler dürüstlüğü mükemmellikten çok daha fazla takdir ediyor… sonuçta, sen değil mi?

Farklı İçerikleri Deneyin

Instagram, görüntüleri paylaşmak için çok basit bir yer olarak başladı. Ancak o zamandan beri önemli ölçüde gelişti. Şu anda videolarınız, hikayeleriniz, reklamlarınız, bir atlı karınca ve önemli anlarınız var. Ve zaman geçtikçe bunu okursunuz, muhtemelen daha birçok seçenek vardır.

Her geçen gün benzer içerik üretmenin artık bir anlamı yok. Gönderileriniz yorgun ve hatırlanacak, robotlar tüm uygulamayı kullandığınızı görmek istiyor! Sizi kolaylaştırabilecek önemli bir istatistik: Video içerikleri, atlıkarınca veya resim gönderilerinden çok daha iyi katılım oranlarına sahiptir.

Ve yalnızca video içeriğini ortaya çıkaramasanız da (bu sıkıcı da zor olabilir), Instagram içeriğinizi daha ilginç tutmak için burada ve orada video kullanmak işe yarar.

  • Analitiğe göz atın

Bir işletme profiline geçerseniz, Instagram performansınızı geliştirmenize yardımcı olacak eksiksiz bir analitik yığınına erişebileceksiniz.

Bunlar şunları içerir:

  • Takipçilerin cinsiyeti
  • Takipçi konumları
  • Hangi gönderinin işe yaradığını kontrol etmek için

Instagram’ınızı ciddiye alırsanız, bu tür bilgiler Instagram trafiğini artırmak için çok önemli olabilir.

Güçlü C Kullanın aptions

Bir fotoğraf bin kelimeye bedeldir, ama bu kelimeler… aynı zamanda bin kelimeye bedeldir. Instagram’daki altyazılar en fazla 2.200 karakter ve en fazla 30 hashtag olabilir. Kullanım m!

İyi başlıklar bağlam katar ve hesabınızın kişiliğini gösterir.

Örneğin Nike, başlıklarıyla ilgi çekici bir hikaye anlatıyor ve takipçilerinden kişisel hikayelerini yorumlarda paylaşmalarını istiyor. Bu harika bir yoldur almak trafik Instagram’ına profil.

Instagram Hikayelerini Kullanın Düzenli olarak

Bunların çoğu, güçlü algoritmanın tamamında yapılan değişikliklerden kaynaklanıyor. Artık sıralı olmayan platform, eksiksiz bir nedenden ötürü kullanıcının akışındaki belirli gönderilere öncelik verir. Ve bunun değişeceğini düşünmek için önemli bir neden yok. Ancak yayınlarınızı izleyicilerinizin akışlarının en üstünde tuttuğunuz tekniklerden biri, düzenli Instagram hikayeleri yayınlamaya odaklanmaktır.

Tam orada zirvede!

Bu nedenle, kullanıcılar bağlantı noktalarınızı eskisi gibi akışlarında bulmasalar bile, çok umarım orada görürler.

Belki de en önemlisi, Instagram hikayeleri farklı görünüyor, biraz farklı geliyor ve size çeşitli şekillerde etkileşim kurma şansı veriyor. Sadece 24 saat sürdükleri için, bazı kullanıcılara daha iyi bir şekilde hitap edecek daha rahat ve kişisel olmayı göze alabilirsiniz.

Ayrıca, birkaç kullanıcı Instagram hikayelerini akışlarından çok daha fazla izlemeyi seviyor. Böylece, sizi bulmayı sevdikleri kişilerin yanında olabilir ve yine de başkaları için akışınızda en iyi içeriğe sahip olabilirsiniz.

Canlı yayına geç

Instagram’da canlı yayın kullanmak, doğrudan yeni kullanıcılara bağlanmanın, etkileşimi paylaşmanın ve haberleri paylaşmanın en iyi yoludur. İzleyicilerin yüzde 80’inden fazlası bir blog gönderisini okumak yerine canlı bir video izlemeyi tercih ediyor. Onlara istediklerini sağlayın!

Canlı bir akışla soruları anında yanıtlayabilir, yeni izleyicileri adıyla karşılayabilir ve genel olarak izleyicilerinizi ilgi çekici bir şekilde dünyanızda karşılayabilirsiniz. Eğer bu kadar eğilimliyseniz, Instagram’ın yeni canlı alışveriş özelliği ile e-ticaret izleyicileri de geliştirebilirsiniz.

Kitlelere Meraklı Olun Topluluğa Dikkat Edin

Trafiği artırmak için harika sosyal medya ve pazarlama, iki yönlü bir egzersizdir. Düzenli olarak gönderi paylaşamaz ve yayınınızın Instagram’daki trafiği artıracağını umamazsınız. İzleyiciler için neyin önemli olduğunu biliyorsanız, hedef kitlenize tam anlamıyla ulaşmak ve yenilerini bulmak için çok daha iyi bir seçeneğiniz var.

Instagram’da altyazıları, sohbetleri ve yorumları izleyebilirsiniz.

Avantajlar:

  • İçeriğinizi kitlenizin önemli olduğu şeylere uyarlayın
  • Takipçilerinizi daha iyi tanıyın
  • Profilinizle ilgili daha geniş sohbetleri takip edin ve iyi bilinen yeni trendleri görün
  • İlgili hashtag’leri bulun ve herkesin markalı etiketlerinizi nasıl kullandığını görün

E’yi koru xperiment ing

Test edene, ölçene ve ince ayar yapana kadar profiliniz için neyin harika çalıştığını asla bulamayacaksınız. Sosyal medyanın cazibesi, deneyler için yapılmış olmasıdır.

Bir şey harika çalışıyorsa, çok hızlı bilirsiniz, bir flop ise, kiralayan küçük bir riskle öğrenir.

Öyleyse her zaman yaratıcı olun… Büyük fikirlerin etkisini gerçekten görmek için ölçütlerinize yakından baktığınızdan emin olun.

Son söz

Instagram yolculuğunuzun asla bitmediğini fark edin. Kulağa biraz talepkar gelse de profiliniz şirketiniz gibidir – izleyicileriyle daha derin bağlantılar kurarken düzenli olarak büyüyen ve gelişen bir kuruluş. Instagram trafiğini nasıl artıracağınıza dair bu yolları izleyerek katılımınızı artırabilir ve bu paylaşımların, beğenilerin ve yorumların gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kontrol ettiğinizden de emin olun. web sitesi trafik paketleri bu, sitenizin performansını artırabilir.


Web Trafik Satın Al


Substar.io Facebook Twitter